Ana sayfa Uçak Bileti Atlas Jet Kampanyaları

Atlas Jet Kampanyaları

326
0

Vatanımızda hizmet sunmakta olan uçak şirketlerinden en önemlileri arasında yerini alan Atlas Jet şirketi, 2001 yılının ilk çeyreğinde kurulmuştur. Şirket, ilk uçuşunu kurulduğu yılın Haziran ayı içerisinde yapmıştır.

İlk önceleri yolcudan çok yük taşıyan bu şirket, bir süre sonra sivillere de hizmet vermeye başlayarak havacılık sektöründe yerini almış ve zirvede yer alanlar arasına dahil olmuştur.

Atlasjet, zamanımızda en üst düzeyde güvenlik kuralını düstur haline getirmiş ve seferlerinde güven ve dikkati ön plana çıkartmıştır. Söz konusu bu prensibine layık olmak adına, alanında bilinçli ve yetenekli ekibini oluşturmuştur. Bu disiplini de müşterilerin gözünde artı puan kazandırmıştır. Sizce de öyle değil mi? Sorsalar uçuşta en önemli şey nedir diye; herkes önce güvenlik demez miyiz?

Atlasjet Jetmil Puanları toplama fırsatı

Şirketin bir başka çıkış noktası da Jetmil uygulamasıdır. Jetmil kartı ile mil toplayan yolcularına daha ucuz veya bedava uçuş fırsatı yakalamaktadır. Böylece, müşterilerin memnuniyetini kazanarak müşteri porföyünü kalıcı hale getirmektedir. Hele bir de sık sık uçakla seyahat edenler için bedava Atlasjet uçak bileti takdirle karşılanmaktadır. Bedava uçmayı kim istemez ki?

Atlas Jet rezervasyon işlemleri için en hızlı ve en kullanışlı sistem www.Tatilhotelleri.com sitemizin uçak bileti sorgulama modülünü denemek olacaktır. Web sitemizde şitketi tüm seferleri ve saatleri ile uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çok pratik ve basitçe kullanım için tasarlanmış panelimizle size hizmet vermekteyiz. Atlas Jet online bilet isteyenlere sayfamız içerisinden iki dakika içerisinde bilet almak çok kolay. Tek yapmanız gereken bilet arama motoruna, uçuş tarihi ve saatini girip listele butonuna basmak. Bir kaç saniye içerisinde karşınıa onlarca seçenek çıkacaktır. Bundan sonrası sizin tercihinie kalmıştır. Sizin için ifyatı mı yoksa uçuş saati mi öncelikli ise bu kararınız ışığında kredi kartı bilgilerinizi girerek uçak biletini almış olacaksınız. Atlas Jet uçak bilet fiyatları ile birlikte aynı güzergaha ait diğer şirketlirinde uçuş saatleri ve fiyatları olacaktır. Kıyaslayın karar verin. İşte bu kadar basit. Planlamak ve karar sizden biletleme işlmi bizden.

Atlasjtle Uçmayan kalmasın

Otobüsle seyahat yerine uçakla uçmayı tercih etmenin elbetteki en önemli sebeplerin başında kampanyalar gelmektedir. Atlas Jet kampanyaları, ise si değerli seyahatseverlerin beğenisini sunulmaktadır. Cep yakmayan ve aksine gönül kazanan kampanyalardan haberdar olmak için www.Tatilhotelleri.com sitemiz en hızlı yardımcınız olmaktır. İster web sayfamıza siz girip kampanyaları inceleyin; isterseniz sitemize abone olun. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz. Size her şekilde en üst düzeyde hizmet vermeye hazırız. Hem ucuz hem rahat hem de güvenli uçuş için bizi tercih edin. Bizden bilet aldıktan sonra müdavimlerimizden olacağınıza eminiz.

Atlasjet firmasının uçak bilet fiyatlarını güncel olarak uçak bileti arama menümüzü kullanarak görebilir ve fiyatını uygun bulduğunuz an 3D ( 3 boyutlu) güvenlik sitemi koruması altında, kredi kartınız ile uçak biletinizi o an satın alabilirsiniz.

Tatilhotelleri.com ile Atlas Jet Ayrıcalığı

Atlasjet, hizmete başladığı günden beri, uçak bileti fiyatlarını genellikle ucuz tutmakta ve bazı zamanlar da kampanyalar düzenleyerek daha da düşük fiyatlar sunmaktadır. Bunun yanında, müşterilerine ücretsiz servis hizmeti de vermektedir. Eğer Atlasjet ile uçuşunuzu gerçekleştirmişseniz, uçaktan indiğiniz an hiç bekletilmeksizin otobüs servislerine alınıyorsunuz ve gündüz ya da gece hangi saatte olursa olsun, varacağınız noktaya bırakılıyorsunuz.

Atlasjet’in bir başka hizmeti de uçuş sırasında ücretsiz ikram servisi sunmasıdır. Hizmet konusunda oldukça profesyonel olarak çalıştığından, Atlasjet’i tercih eden müşterilerin büyük çoğunluğu Atlasjet’ten memnun olduğunu belirtmektedirler. Atlasjet’in THY’den artı bir yönü THY’nin uçuş güzergahının bulunmadığı Ankara – Çorlu – Ankara arasında uçuş güzergahının olmasıdır.

Bizler de Tatilhotelleri.com olarak siz değerli yolcularımıza Atlasjet firmasının uçak biletlerini en uygun fiyata sunmaktan gurur duymaktayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here