Güral Şirketler Grubu Otellerine 4 büyük ödül

guralpremier_belek_1

Güral Şirketler Grubu Otellerine 4 büyük ödül

Turizm sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen World Luxury Hotel Awards’ta, Kütahyalı işadamı İsmet Güral’a ait olan Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova, farklı kategorilerde 4 ödül birden almaya hak kazandı.

Kütahyalı ünlü işadamı İsmet Güral’a ait olan Güral Premier Otelleri, dünyanın en büyük organizasyonu olan World Luxury Hotel Awards‘ta, uluslararası otel zincirlerini geride bırakarak dünyanın en iyileri arasına girdi.

gural_sirketler_grubu_yonetim_kurulu_uyeleri_ali_gural_ve_sami_gural

Güral Premier Belek; Europe Continent Winner Luxury Family All-Inclusive Hotel ( Avrupa kıtasının En Lüks Her Şey Dahil Aile Oteli) ve Turkey Country Winner Luxury Beach Hotel ( Ülkenin En Lüks Sahil Oteli ) ödüllerini aldı. Güral Premier Tekirova ise;  Eastern Europe Regional Winner Luxury Beach Hotel (Doğu Avrupa’nın En Lüks Sahil Oteli) ve Eastern Europe Regional Winner Luxury Family All Inclusive ( Doğu Avrupa’nın En iyi Her Şey Dahil En Lüks Aile Oteli ) ödüllerini kazandı.

guralpremiertekirova_1

İsviçre’de düzenlenen törene Ali Güral ve Sami Güral kardeşler katıldı. Güral Kardeşler, Lüks Turizmin Oscarları sayılan ödülleri Türkiye’ye kazandırmış olmaktan son derece mutlu olduklarını ifade ettiler. İşletmelerinin böylesine büyük ödüllerle taçlandırılmasının kendileri için onur verici olduğunu ifade eden Ali ve Sami Güral Kardeşler, ödüllerin kazanılmasında emeği olan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

world_luxury_hotel_awards_odul

World Luxury Hotel Awards, dünyanın en lüks tesislerini, otellerde konaklayan müşterilerin oyları ile belirliyor. Güral Şirketler Grubu’na ait olan Güral Premier Otelleri,  küresel, kıtasal ve ülkesel bazda dağıtılan bu ödüllerle dünya arenasına çıkma başarısını gösteren Türkiye’nin ender tesisleri arasında yer alıyor.

Güral Premier Belek: Türk mimarisinin eşsiz güzellikteki örneklerini yansıtan mimarisi  ile  doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak yatay bir yapılaşma tarzı benimsenerek 130 bin metrekarelik ağaçlarla örülü bir alan üzerine kurulmuştur. Yenilenen iki ve üç katlı Deluxe tipi villalar, tesis içerisindeki yeşil alanların arasında birbirlerinden ayrılarak dağılmış durumdadır. Tesis; misafirlerine, açık teraslı, geniş, klimalı iç mekanları olan Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu bir çok restoranı, çeşitli barları, 15 bin metrekarelik devasa büyüklükteki Aquaparkı, açık ve kapalı yüzme havuzları, Happyland adı altında profesyonel büyük bir çocuk kulübü, dünyaca ünlü show ve müzikallerin sahnelendiği dev sahne, canlı müzik ile gecelere renk katan party alanı, animasyon oyunları, disco, alışveriş merkezi, sağlık merkezi, Sauna ve Türk Hamamı’nı da içeren bir Wellness Spa ve güzellik merkezi, toplantı salonları, tenis kortları, voleybol sahaları gibi çok çeşitli alanlarla hizmet veriyor.

Güral Premier Tekirova: Antalya merkeze 65 kilometre Kemer’e 17 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Tekirova’nın  merkezinde, çam ormanları içinde doğa ile iç içe, Türk mimari tarzı esas alınarak, konfor standartları en yüksek düzeyde tutularak inşa edilen otel, kum ve çakıl karışımı geniş (mavi bayraklı) plajı ile 200 bin metrekare arazi üzerine, bahçe içerisinde 2 ve 3 katlı birbirinden bağımsız konaklardan oluşuyor. 2 katlı konaklardan bulunan havuzlu deluxe odaların balkonlarından havuzlara ulaşılabiliyor. Tesiste toplam 22 bin metrekare alana kurulu dev bir aquapark da mevcut. Bu aquapark da 27 adet kaydırak bebek plajı, macera havuzu, eğlence havuzu ve kaydırak havuzları bulunuyor. Ayrıca ortak kullanım için büyük yüzme havuzları ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor. Ana restoranın yanı sıra 4 adet ala carte restoran (İtalyan, Çin, Türk ve Balık restoranları) ile misafirlerinin hizmetinde olan  tesisin diğer olanakları arasında 3600 metrekare alana sahip çocuk kulübü, 3500 m2 alana kurulu Quu Spa merkezi, 500 metrekare büyüklüğünde fitness salonu, internet café, butikler, mini market, hediyelik eşya mağazası, mücevher ve saat, deri mağazası gibi imkanları içinde barındıran alış veriş merkezi, Irish Pub, kuaför ve güzellik salonu, değişik dekor ve tarzlarıyla tesisin farklı bölgelerinde konumlandırılmış barlar, tenis kortları, akşam şovları için tasarlanmış dev amfi tiyatro, açık ve kapalı disko bulunuyor.

Güral Premier Hotels & Resorts hakkında:

‘Güral Premier Hotel Tekirova’ ve ‘Güral Premier Hotel Belek’; Güral Premier Hotels & Resorts çatısı altında konfor standartlarının en üst düzeyde tutulduğu doğayla iç içe ve geleneksel Türk mimarisinden esintiler taşıyan tarzıyla hizmet veriyor. ‘Güral Premier Hotel Tekirova’; 200 bin m2’ye yayılan özel plajı, sosyal tesisleri ve bahçe içerisinde 2 ve 3 katlı birbirinden bağımsız konaklama alanlarıyla misafirlerini ağırlıyor. Dev bir aquapark, 2 yüzme havuzu ve 1 adet çocuk yüzme havuzu bulunan ‘Güral Premier Hotel Tekirova’, 5 restoran, çocuk kulübü, 3 bin 500 m2’lik spa merkezi ve 500 m2’lik fitness salonu ve birbirinden bağımsız 8 ayrı toprak tenis kortuyla ziyaretçilerine hizmet veriyor. ‘Güral Premier Hotel Tekirova’, açık ve kapalı diskosu, özel çarşısı ve revir hizmetiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. 2014 yılında tamamen yenilenen ‘Güral Premier Hotel Belek’ ise; toprak tenis kortları, voleybol sahaları, step ve aerobik alanı, okçuluk ve atıcılık alanı, yelken, sörf, wakeboard ve katamaran kurslarının verildiği su sporları ve son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış fitness salonu ile dikkat çekiyor. Türk ve dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu restoranların yanı sıra, devasa çocuk kulübü Happyland’ı, aquaparkı ve yüzme havuzlarıyla da hizmet veren Güral Premier Belek’te özel tasarlanmış engelli odaları da bulunuyor. Güral Premier Hotels & Resorts; turizm sektörünün en prestijli ödüllerinin de sahibi konumunda bulunuyor.

 

wordpress theme jazzsurf

Tags:, , , , , , , ,

Copy © 2014 Shinetheme. All Rights Reserved