Hakkımızda

Astra Seyahat Turizm A.Ş. (Shimdigo) müşterilerine yurtiçi ve yurtdışı ekonomik uçak biletleri, vize işlemleri ile renkli tatil seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Bizler günümüzde iş seyahatlerinin yöneticiler için iş yaşantısının vazgeçilmez bir parçası olduğunu düşünüyoruz. Bu doğrultuda seyahate çıkacak olan işadamı ve yöneticilerin zamandan olabildiğince kazanmalarını ve seyahatlerini en verimli bir şekilde değerlendirmelerini sağlamak için büyük özen gösteriyoruz. Tecrübesi ile seyahatlerinize değer katan ve fark yaratan kurumsal müşteri ihtiyaçlarını anlayan ve mükemmeliyet ile cevap veren şirketimiz, tüm dünya havayolları ile online bağlantı merkezli rezervasyon sistemi sayesinde güvenli, kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri sunarak, SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi ile hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak vizyonumuz, fuar, kongre ve seyahat organizasyonlarda, köklü bir kurum olmanın getirdiği deneyim ve gücü ile hizmetlerine devam etmek, hac umre ziyaretlerinizi sorunsuz ve huzur içinde gerçekleştirmenizi sağlamak, yurtiçi ve yurtdışında farklı kategorilerde binlerce otel ile anlaşmalı olmamız sayesinde çoklu alternatifler ve en uygun fiyatlar ile seyahatlerinize değer katmaktır.

Bu faaliyetlerinin yanında araç kiralama sistemi, her türlü yurt içi ve dışı organizasyonlar da yapmakta olan şirketimiz, ülkemiz genelindeki atıl konutların ekonomiye kazandırılması konusunda da çok önemli faaliyetlerde bulunmakta olup, bu faaliyetini uluslararası alanda da sürdürmeye kararlıdır.

Shimdigo Müşteri Hİzmetleri Numaramız: 444 93 34 sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Türkiye menşeili Türk Hava Yolları, Sunexpress, Borajet ve Anadolujet gibi uçak şirketlerine ait e-bilet görüntüleme programıyla hizmetinizdeyiz. Satın almış olduğunuz biletin PNR no’sunu diğer bir deyişle rezervasyon numarasını girdiğinizde adınıza kesilmiş uçak bileti anında ekranda görüntülenebilmektedir. Bu sayede biletinizin gerçekten düzenlenip düzenlenmediğini onaylayabilirsiniz. Şunu da hemen belirtmeliyiz. Yurt dışı uçak bileti sayın aldığınzda, acentalara ait PNR numarası ile uçak şirketlerinin bilgisayarlarında kayıtlı olan olan PNR numaraları farklı olduğundan 444 93 34 no.lu çağrı merkezimizden bizleri arayarak güncel PNR numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte, online check in sayfamızda da uçuşunuza 24 saat ve daha az bir süre kala koltuğunuzu belirleyebilirsiniz. Tek yön uçak bileti alan yolcularımız; ayrıca uçak bileti sorgulama sayfamıza girerek dönüş için uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir dilerlerse uçak biletlerini alabilirler.

Elektronik bilet görüntüleme sayfasında görünen fiyatlar ile satına aldığınız bilet arasındaki fiyatlarda farklılık olmasının sebebi ise acenta hizmet bedelinden kayanklanmaktadır. Yolculuk esnasında kişi başı taşıyabileceğiniz ağırlık miktarını da görebilirsiniz. Size belirtilen ağırlıktan fazla yük ile yolculuk yapmak istemeniz halinde ekstra ücreti havaalanı görevlilerinin talep edeceğini bilmenizi isteriz.

Ayrıca, uçağa binerken yanınıza alacağınız el çantasında, kesici, akıcı, kokucu malzemeleri alamayacağınızı da hatırlatmak isteriz. Tatilhotelleri.com u tercih ettiğiniz için teşekkür eder; iyi yolculuklar dileriz.

Copy © 2014 Shinetheme. All Rights Reserved