Ana sayfa Uçak Bileti Anadolujet Uçak Bileti

Anadolujet Uçak Bileti

227
0

ANADOLU JET

ANADOLU JET | En ucuz Anadolujet uçak bileti kampanya fırsatını kaçırmayın. 444 93 34 | Ucuz uçak bileti alacak müşterilerimize önerimiz, seyahatlerinden 2, 3 ay önceden biletlerini almaları yönündedir. Çünkü kampanya bilet sayesinde vergiler hariç 39 TL’ye bilet alabilirsiniz.

Anadolujet kampanyaya doymuyor.

Aile olarak bilet alanlara %30 indirim var.

Nine ve dedelere 65 yaşından büyük olmaları şartıyla hafta içi uçuşlarda %40, hafta sonu uçuşlar da ise %10 indirimden faydalanabiliyorlar.

Kampanya uçak biletleri, ortak uçuşlar için geçerli değildir. Çünkü, sadece Anadolu Jet uçuşlarını ilgilendirmektedir. THY ile yapılan ortak uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Anadolujet, THY’nin genç kardeşi durumunda.

2008 yılında THY tarafından kurulmuş olan Anadolujet, 19 filoya sahiptir.

Günümüzde 54 noktaya uçuş düzenlemektedir. Söz konusu şirket, en çok Ankara – İstanbul arasına sefer yapmaktadır.

Koltuk genişlikleri THY uçaklarına göre dardır. THY hostesleri ortak hizmet veriyorlar. Uçak bileti sorgulama menümüz ile bir an önce ucuz uçak bileti hangi günlerde hemen araştırabilirsiniz.Anadolu Jet kampanya yönünden her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir şirkettir. Havayolu firmasının düzenli olarak yaptığı kampanyalar müşterilerce memnuniyetle karşılanmaktadır. Avantajlardan en üst düzeyde yararlanmanız açısından www.Tatilhotelleri.com sitemiz en büyük yardımcınız olmaya hazır. Web sitemizde en uygun uçak bileti inceleme modülünü kullanarak en ucuz uçak biletini alabilirsiniz

Anadolujet’in eksi ve artı yönleri.

Tek eksik yönleri, THY uçakları gibi geniş ver rahat koltuklarının olmayışı. Bu konunda yolcuların çoğu ne yazık ki memnun değiller. Koltuklar normal standartlardaki insanlara göre dizayn edilmiş. Ancak, ülkemiz insanların geneli günümüzde biraz standartların üzerinde. Kilo problemimiz olduğundan, rahat yolculuk yapıldığı söylenemez.

Artı yönü ise, özel uçak firmalarında ikramlara ücretli iken Anadolujet yolcularına ücretsiz ikram hizmeti de vermektedir. Söz konusu yolculuk süreniz bir saaten az olsa bile host ve hostesler hızlı bir ikram hizmeti sunmaktadırlar. Verilen ikramlar ise kaliteli ve güvenilir.

Biz de Tatilhotelleri.com ailesi olarak şimdiden iyi uçuşlar dileriz.

Anadolujet Uçak Bileti

Anadolu Jet Uçak Bileti Fiyatları, Anadolu Jet Ucuz Uçak Bileti

Anadolujet in sahibi olan, dünya çapında hızla ünlenen Türk Havayolları, sivil havacılık sektörünün lokomotifi görevini üstlenmiş ve bu camiada ilk üçe girmeyi başarmıştır. Sunepress’in yarı hissedarı olmanın yanında, 2008 yılında şirketin halkasına Anadolu Jet şirketini kurarak yoluna devam etmiştir. Tam da 23 Nisan’da çocuk bayramında şirket kurulmuştur. Anadolujet Türk Hava Yolları’nın alt markası olarak piyasaya giriş yaptığı günden beri istikrarlı ve çağa ayak uyduran yapısı sayesinde her geçen gün kendisini geliştirmek olan bir firma konumunda.

Firmanın genel prensibi, uygun fiyat düzeyinden olabilecek en üst seviyede kalite ve konfor ile hizmet vermektir. Firmanın “uçmayan kalmasın” sloganı tüm büyünlere kazanmış durumdadır. Örneğin; sokakta insanlara mikrofon uzatıp bu sloganı söylediğimizde hangi markaya ait olduğunu sorsanız eminiz hemen herkes bielcektir. Anadolujet’in merkezi, THY gibi İstanbul’da değil; aksine Ankara’dadır. 40 farklı lokasyona sefer düzenleyen firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. www.Tatilhotelleri.com web sitemiz sayesinde sizlere Anadolu Jet online bilet hakkında en hızlı yardımı gerçekleştiren internet sitesidir. Web sayfamız üzerinden şirketin tüm uçuşları hakkındaki gerekli bilgi ve ayrıntılara ulaşmak mümkündür. Anadolu Jet rezervasyon işlemleri yine sitemizden yapılabilmete olup, biletleme işlemi karmaşık yapıdan uzak, kullanışlı yapısı sayesinde son derece verimli ve hızlıdır. Gereksiz görsel ve yazılımsal ayrıntılardan arındırılmış, sade ve bir o kadar da kullanışlı arama motoru sayesinde uçak bileti almak artık çok daha kolay.

Anadolu Jet kampanya yönünden her zaman müşterilerinin memnuniyeti kazanmış bir şirkettir. Sivil havacılık şirketinin belli zamanlarda yaptığı gerçekleştirdiği kampanya ve indirimler, müşterilerin hoşuna gitmektedir.Kampanya ve ucuz bilet seçeneklerinden indirimi gibi seçeneklerden üst düzeyde yararlanmak için www.Tatilhotelleri.com sitesi hizmetinizdedir. Sayfa içinde sörf yaptığınızda kampanyalar hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Bu açıklamalardan hiç bir kampanyayı kaçırmayacaksınız anlamına geleceği şeklinde bir mana yüklemeyiniz. Eğer aklınızda, bir uçak seyahati planlı varsa kesinlikle web sayfamızı ayrıntılı olarak incelemeli ve hedeflediğiniz ucuz bileti almaya başlamalısınız.

Anadolu Jet uçak bileti fiyatları havacılık sektöründeki en uygun seviyeye sahip ücretler olarak dikkat çekmektedir. Şirketin, THY gibi dünya çapında meşhur bir firmanın desteklemesi, fiyatların nasıl düşük olduğunun en güzel cevabıdır. www.Tatilhotelleri.com sitesi ise en hızlı yoldan en ucuz biletine ulaşımınızı sağlamak konusunda diğer sitelere nazaran daha çok tercih edilmektedir. Uçak bileti alanların uğrak yeri haline gelen sitemiz, tüm kredi kartlarına ait 3 boyutlu güvenlik sistemi ile koruma altındadır. Bu nedenle korkmadan güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. bu konuda deneyimli olan müşterilerimiz artık Tatilhotelleriin müdavimleri olmuşlardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here