Ana sayfa Uçak Bileti Bora Jet Uçak Bileti

Bora Jet Uçak Bileti

219
0

2008 yılında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli kurulan Bora jet, yurt içinde gerçekleştirdiği yaklaşık 20 farklı iniş noktası ile yolcularına hizmet vermektedir.

Borajet ucuz uçak bileti hizmeti veriyor.

Deneyimli ve eğitimli kadrosu ve kaliteli hizmeti ile rekabetçi hava yolu şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Bora Jet denildiği vakit akıllara ilk gelen filosunda bulunan 5 adet ATR 72-500 modeli uçaklarıdır.Günümüz uçak tasarımlarından az da olsa farklı bir forma sahip olan bu uçaklar, ki genellikle 1950’li yıllarında ki üretilen uçaklara benzetilir, Avrupa’nın birçok yerinde 80’den fazla ülkede 150 farklı varış noktası için kullanılan ileri teknoloji uçaklardır.

Uçak bileti alırken bu bilgileri de göz önünde bulundurunuz.

Borajet Uçakları göz kamaştırıyor.

Teknik özellikler bakımdan özellikle de taşıdığı yolcu kapasitesi ve ulaşabildiği son hızı diğer uçak modellerinden düşük değerlerde olmasına rağmen, Borejet şirketinin ATR 72-500’ ün sağladığı motor gücü, Hava yolu şirketi başkanının tabiriyle ‘”4 çekerlik bir güç’’ hiç de gözden kaçırılacak türden değildir.

İniş ve kalkış yapabilmesi için 2000 metreye ihtiyaç duyan jet uçaklardan farklı olarak, ATR 72-500 azami 600 metre içerisinde iniş ve kalkışını gerçekleştirebiliyor.

Bu özelliklerinin yanı sıra, yine diğer jet modellerinden farklı olarak, toprak piste inebilme özelliği ile de ATR 72-500 takdirleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun sağladığı avantajı ise özetleyecek olursak, jet modellerin ihtiyaç duyduğu son sistem hava limanlarına gerek kalmadan, pisti olan en küçük yerlere dahi uçuş imkanı sağlaması Bora Jet için çok büyük bir avantaj.

Borajet hızla büyüyor.

Bu bilgilere ek olarak, Bora Jet 2010 yılında filosuna kattığı ‘Bombardier Global Express XRS’ jet uçağı ile business kapsamındaki yolcuları için büyük bir adımı da atmıştır.

İş jeti olarak bilinen XRS ile, uzun menzil kapasitesi ile Bora Jet’in Türkiye de dahil dünyanın bir çok yerine gerçekleştirdiği uçuşlarda vazgeçilmez bir aracıdır.

Bu sayede, tecrübeli ve tam donanımlı uçuş ekibi, dünya standartlarının üzerindeki her geçen gün değişen küresel vizyonu ve konforu güvenle birleştiren, kaliteli hizmet odaklı yaklaşımı ile, kullanıcılarının belirledikleri ‘zaman ve yerlere’ unutulmaz bir seyahat deneyimi ile müşterilerine imkan sağlamaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here