Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye menşeili Türk Hava Yolları, Sunexpress, Borajet ve Anadolujet gibi uçak şirketlerine ait e-bilet görüntüleme programıyla hizmetinizdeyiz. Satın almış olduğunuz biletin PNR no’sunu diğer bir deyişle rezervasyon numarasını girdiğinizde adınıza kesilmiş uçak bileti anında ekranda görüntülenebilmektedir. Bu sayede biletinizin gerçekten düzenlenip düzenlenmediğini onaylayabilirsiniz. Şunu da hemen belirtmeliyiz. Yurt dışı uçak bileti sayın aldığınzda, acentalara ait PNR numarası ile uçak şirketlerinin bilgisayarlarında kayıtlı olan olan PNR numaraları farklı olduğundan 444 93 34 no.lu çağrı merkezimizden bizleri arayarak güncel PNR numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte, online check in sayfamızda da uçuşunuza 24 saat ve daha az bir süre kala koltuğunuzu belirleyebilirsiniz. Tek yön uçak bileti alan yolcularımız; ayrıca uçak bileti sorgulama sayfamıza girerek dönüş için uçak bileti fiyatlarını inceleyebilir dilerlerse uçak biletlerini alabilirler.

Elektronik bilet görüntüleme sayfasında görünen fiyatlar ile satına aldığınız bilet arasındaki fiyatlarda farklılık olmasının sebebi ise acenta hizmet bedelinden kayanklanmaktadır. Yolculuk esnasında kişi başı taşıyabileceğiniz ağırlık miktarını da görebilirsiniz. Size belirtilen ağırlıktan fazla yük ile yolculuk yapmak istemeniz halinde ekstra ücreti havaalanı görevlilerinin talep edeceğini bilmenizi isteriz.

Ayrıca, uçağa binerken yanınıza alacağınız el çantasında, kesici, akıcı, kokucu malzemeleri alamayacağınızı da hatırlatmak isteriz. Tatilhotelleri.com u tercih ettiğiniz için teşekkür eder; iyi yolculuklar dileriz.