Ana sayfa Kıbrıs Otelleri Kıbrıs Plajları

Kıbrıs Plajları

123
0

Özellikle yaz tatilini geçirmek isteyenler için en önemli adreslerden biri olan Kıbrıs adası, Akdeniz’in serin ve masmavi sularıyla güzel kumsalını ve tepedeki güneşini birleştiren önemli tatil yerlerinden biri. Denizin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için ise Kıbrıs pek çok güzel ve konforlu plaja sahip. İşte bu plajlardan bazıları.

Altın Kumsal: Kıbrıs’ın en ünlü sahillerinden biri olan Altın Kumsal, kıyı boyunca uzanan sapsarı kumu masmavi denizle birleştiren özelliğiyle biliniyor. Ücretsiz olmasıyla Kıbrıs ziyaretçilerinin de gönlünü kapan bu kumsal, aynı zamanda Yunan mitolojisinde aşk ve güzellik tanrıçası olarak bilinen Afrodit’in de dünyaya geldiği yer olarak bilinir.

Palm Beach: Kıbrıs’ın daha doğusunda kalan ve bölge olarak küçük bir ilçenin sınırları içerisinde olan Palm Beach, bununla birlikte merkeze olan yakınlığıyla bilinir. Aynı zamanda otel olarak da hizmet veren plajda bu sebepten ötürü geceleri de çeşitli partiler düzenlenir. Öğlen sakin bir ortamda denize girip akşam kendinizi müziğe bırakmak istiyorsanız burası tam size göre.

Acapulco: Girne’nin doğusunda bulunan ve bir otel plajı olan Acapulco, adanın en görkemli yerlerinden biri. Kendisiyle aynı adı taşıyan 5 yıldızlı otelin ziyaretçi olmasanız bile giriş ücreti karşılığında kullanabileceğiniz Acapulco plajı, aynı zamanda çeşitli açık hava etkinliklerine de sahne olmakla. Bununla birlikte otelin müşterisi olduğunuz taktirde akşam kumsalda düzenlenen eğlencelerde de yer bulmanız mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here