Ana sayfa Kıbrıs Otelleri Kıbrıs Turu

Kıbrıs Turu

193
0
kıbrıs gezi

Günümüzde yurt dışı seyahatlerine çıkmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri de Kıbrıs. Turistlerin bu tercihlerinde Kıbrıs’a ulaşımın kolay olması ve bununla birlikte Kıbrıs’ta herhangi bir vize veya pasaport işlemine gerek duyulmaması en önemli sebepler arasında yer almakta. Peki tatilini Kıbrıs’ta geçirmek isteyenler bu amaçlarına nasıl ulaşacaklar ?

Kıbrıs seyahati için turistlerin tercih edebileceği, genel olarak kullanılan iki yol mevcut. Bunlardan biri acente turları. Bu turlarla Kıbrıs seyahati düzenleyen herhangi bir acenteye, size sunulan hizmetler kaşılığında belirli bir fiyat ödüyorsunuz ve acente Kıbrıs’taki seyahatiniz boyunca tüm masrafları karşılıyor. Uçak bileti, konaklama ve benzeri birtakım masraflar bu paketten karşılandığı gibi özel masraflar pakete dahil edilmiyor. Acente turlarında kullanıcıların Kıbrıs’ta ihtiyaç duyabilecekleri hemen hemen tüm detaylar acenteler tarafından ayarlandığından, ayrı olarak kullanıcıların takip etmesi gereken prosedürler veya işlemler bulunmamakta.

Kıbrıs adasına gitmek isteyenlerin bu aşamada tercih edebileceği yollardan bir diğeri ise adaya düzenlenmekte olan gemi turları. Bu turlar kapsamında Akdeniz sahillerinden kalkan gemilerle Kıbrıs’a ulaşmanız çok kolay. Kıbrıs’a ulaştıktan sonra ise gün içinde kendi istediğiniz şekilde gezinizi yapabilir, akşam yine geminize dönerek konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu şekilde özellikle Kıbrıs’a ulaşım ihtiyacı kolaylıkla sağlandığı gibi aynı zamanda paket dahilinde herhangi bir hizmet bulunmadığından, bu yolu tercih edecekler için Kıbrıs seyahatleri daha uygun ücretlerle gerçekleşmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here