Ana sayfa Uçak Bileti Onur Air Uçak Biletleri

Onur Air Uçak Biletleri

233
0

Onur Air

Sürdürdüğü uygun fiyat politikası ile Onur Air bu bayramda da seyahat edenlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Onur Air uçak bileti fırsatları bitmedi.

72TL den başlayan uçak bileti fiyatları ile herkesi sevdiklerine kavuşturmak isteyen Onur Air, sağlamış olduğu kaliteli hizmeti ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

1992 yılında İstanbul’da bulunan Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanları merkezli kurulmuş olan firma ilk uçuşunu Kıbrıs’ta ki Ercan Havalimanına gerçekleştirmiş ve o günden bugüne iniş istasyonlarını her geçen gün artırmıştır.

2003 yılında ‘’uç Türkiye uç’’ sloganı ile yürüttüğü ‘’herkes hayatında bir kere uçağa binecek’’ zihniyeti tarifeli iç hat seferlerini büyük bil ilgi ile başlatmasına yardımcı olmuş ve gelişimine büyük bir katkı sağlamıştır.

Onur Air ile uçanlar şenlendi.

Firma bugün, 20 farklı ülkede 80 noktaya, yurt içinde ise 12 farklı noktaya seferler düzenleyerek, müşteri gamını oldukça geniş tutmayı hedeflemektedir.

Filosundaki toplam 27 adet Airbus A330-A321-A320 modeli uçakları ile toplam 5987 koltuk kapasitesine sahip Onur Air, müşterilerine güvenli, konforlu ve ekonomik bir yolculuğun vaadini veriyor.

Uçuş emniyetine odaklanan vizyonu, mevcut uçaklarının bakımı konusunda ve bünyesindeki personelin daha iyi bir hizmet sunabilmesi için yaptığı ve yapacağı masrafların hiç birinde kısıntıya gitmeyen Onur Air, günümüz havayolu şirketleri arsında en çok tercih edilen havacılık firmalarından bir tanesidir.

Onur Air kampanyalarını takip etmek çok kolay.

THY ve bazı uçak şirketlerinde de olduğu gibi, Onur Air’de kendi bünyesinde çıkarttığı ‘’on air’’ adlı aylık dergi ile müşterileriyle buluşmaktadır. Böylece ucuz uçak bileti hangi tarihlerde hemen tespit edebilirsiniz.

Dergide, kendi faaliyet raporlarının yanı sıra, hava yolu ulaşımı ile alakalı ne varsa müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede, kullanıcılar, Onur Air’in yapmış olduğu ve yapacağı faaliyet ve kampanyalardan haberdar olup, firma ile haberleri de yakından takip etmektedirler. Onur Air ise bu yolla, basın yolu ile yapacağı reklamı, kendi bünyesinde çıkarttığı dergi ile müşterilerine sunabilmektedir.

Onur Air, eğitimli ve donanımlı personeli, yüksek kapasitedeki yolcu taşıma sayısı, ve kaliteli hizmet anlayışı ile, müşterilerini her daim memnun etmeyi amaçlamaktadır. Firma, Onur Air ile uçanların bu farkı kendi gözleriyle çok rahat gözlemleyebileceklerini her fırsatta dile getirerek, müşteri potansiyelini de artırmayı hedeflemektedir.

Onur Air Uçak Biletleri

Onur Air A.Ş.nin merkezi Atatürk Havaalanında olup, firma 1992’de kurulmuştur. İlk seferini KKTC Ercan Havaalanına düzenleyen Onur Air şirketi, ülkemizde Atatürk Havaalanı kalkışlı 15 ilimize uçmaktadır. Bunlar: Trabzon, İzmir, Antalya, Bodrum, Samsun, Dalaman, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Erzurum, Gazipaşa, Adana, Şanlıurfa ve Elazığ’dır. Ayrıca, Antalya Havaalanında ise Erzincan ve Elazığ illerimize uçuşlar düzenlemektedir. Kıbrıs’tan Trabzon ve İstanbul’a karşılıklı seferleri de vardır.

Onur Air, yurt dışında ise 20 ülkede 80 farklı havaalanına uçmaktadır.

Onur Air havayolu şirketi, ülkemizde EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesini alabilen ilk havayolu uçak firmasıdır.

Onur Air Havayolları

Türkiye’de uçak firmaları konusunda firmalardan söz etmek mümkündür. Ama, bu şirketler içinden birkaçı, sektörün canlanmasında ve zamanımızda aktif rol oynamasında büyük paya sahiptir. Onur Air havayolu şirketi, çok hızlı bir ivme kazanmış ve çok ses getirecek işlerin altına imzasını atmayı başarabilmiştir. Zaman ilerledikçe, şirketin güçlenen yapısı, dikkatlerden kaçmamış; filosundaki uçak sayısını her geçen gün arttırmıştır.

1996 yılında ise Onur Air şirketi, Ten Tour’a dahil olmuştur. Böylece personel sayısı koltuk sayısı hızla arttırılmıştır. Çok kısa bir zamanın akabinde, cesur ve yürekli hamleler birbirini takip etmiş ve iddialı havayolu şirketleri arasında yerini almayı başarmıştır.Ülkemizde boy gösteren 1998 ekonomik krizinden etkilenen şirket, küçülmeyi tercih etmiş ve uçak sayısını ve personelini azaltmak zorunda kalmıştır. Ancak bugünler geride kaldığından şimdilerde firmanın 23 uçağı vardır ve koltuk sayısı yine arttırılmıştır.

Onur Air uçak bileti almak isteyen müşterilerimiz, sizlere hizmet vermek bize mutluluk verir. Uçak bileti sorgulama parametresi ile biletinizi hemen temin edebilirsiniz.

Onur Air Seferleri

Onurair şirketine ait Tatilhotelleri.com uçak bileti almak isteyen müşterilerimiz, sitemiz, en ucuz ve en uygun fiyatı sunan yegane firmadır. Bizim sitede bilet almak çok basit ve bir o kadar da hızlıdır.

Üstün hizmet kalitesi, konforlu ve güvene dayalı seferleri sayesinde, Onur Air, adından daha çok bahsettirecek diye düşünüyoruz. Sizler de böylesine bir kaliteli hizmeti Tatilhotelleri.com aracılığı ile rezervasyon yaptırarak ve uçak bileti sorgulama paneli sayesinde alabilirsiniz. Türk halkının beğenisini kazanmak için büyük efor sarfeden şirket, hedefine ulaşmış gibi görünüyor.

Sizler de bizlerle Onur Air ile yaptığınız seyahat deneyimlerinizi paylaşabilir; güzel anılarınıza ortak edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here