Ana sayfa Uçak Bileti Sunexpress uçak bileti

Sunexpress uçak bileti

231
0

Sunexpress’in avantajlarla dolu uçuşlarını kaçırmayın.

Sunexpress güneşi içinizi ısıtacak

Sağladığı uygun fiyat tekliflerinin yanı sıra, düzenlediği ‘%50 indirimle erken koltuk rezervasyonu’ uygulaması ile de Sunexpress bir kez daha müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

1989 yılının Ekim ayında kurulan şirket, Alman firması olan Lufthansa ile Türk Hava Yolları firmalarının ortaklığı ile kurulmuştur. Bu sebepten dolayı, Türkiye ile Almanya arası hava yolu trafiğinin önemli bir yükünü Sun Express üstlenmiş olup, bu iki ülke arasında görünmez bir köprü konumundadır.

Mısır ve yurtiçi uçuşları da dâhil olmak üzere, haftada yaptığı 1000’i aşkın sefer sayısıyla, şirket dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Sunexpress, THY ile ortak hizmet veriyor.

Antalya Havalimanından gerçekleşen uçuşlarda, Sunexpress, THY ile ortaklaşa çalışıyor. Yani THY seferlerinin bazıları Sun Express uçakları ile gerçekleştiriliyor.

Sunexpress toplamda 10.402 koltuk kapasitesine sahip, ve üretim yılları yeni olmak üzere, filosunda toplam altmışa yakın uçağı bulunmaktadır. Boeing marka bu jet uçaklar, Sunexpress’in Avrupa ile Türkiye arasında gerçekleştirdiği modern uçuşların temel ve modern araçlarıdır.

Bunlara ilave olarak, Sunexpress şirketinin müşterilere kattığı avantajlar saymakla bitmiyor. Her geçen gün, yurt içi sefer sayısını artıran firma, uygun fiyat politikasından da vazgeçmiyor.

Avantajlara Sunxpress ile doyacaksınız.

Diğer rakiplerine göre sağlamış olduğu ‘çok avantajlı yurtiçi fiyatları ile ilgiyi üzerinde toplamayı amaçlayan Sunexpress, kullanıcılarına sunduğu diğer servis imkanları ile de, müşterilerinin diğer ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor.

İnternet sitemiz ziyaret edildiği vakit, firmanın temel işi olan uçuştan ziyade, tatil önerileri, danışmanlı, araç kiralama gibi işlerle de yakından ilişkili olduğu hemen görülmektedir. Bu sayede, sürekli ve yeni kullanıcılarına, muhteşem bir tatil için ihtiyaç duydukları ya da duyacakları her türlü imkanı sağlayarak, müşterilerini gereksiz arayışlardan kurtarmaktadır.

Ayrıca, yine internet sitesinde mevcut olan, oteller adı altındaki link ile, yurt içinde bulunan her türlü otel ve konaklama yerlerini, müşterilerin istediği kriterler doğrultusunda onlara sunarak, müşterilerimizin uçak bileti aldıkları sırada, kalacak yerlerini de önceden ayarlamalarını sağlamaktayız. Sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra, ek servisler menüsü altında, Sunexpress müşterilerine özel yemek ve koltuk seçimi ile ilave bagaj imkanı da sağlayarak, her türlü müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarını her fırsatta vurgulamaktadır.

Sunexpress uçak bileti

Sunexpress şirketinin sahipleri THY ve Lufthansa’dır.

SunExpress, dünya devi iki havayolu şirketi olan THY ile Lufthansa’nın eşit hisse ortaklığı şeklinde 1989 tarihinde Antalya ilimzde kurulmuştur. Kısaca yarı yarıya Türk Alman ortaklığı söz konusu olan şirket, ilk seferini 1990 yılında hayata geçirmiştir.

Sunexpress uçak bileti alan müşterilerimizin de çok iyi bildiği gibi, Sun Express firması, genelde Akdeniz Ege Marmara Bölgeleri arasında özellikle de Antalya, İzmir ve İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen havaalanı arasında yaklaşık 352 tarifeli uçuş gerçekleştirmektedir.

Yurtdışı uçuşlarında Almanya uçuşları yüksek paya sahiptir. Yaklaşık 486 dış hat tarifeli uçuşuna sahiptir. Bunların başında da Berlin olmak üzere, Münih, Frankkfurt, Stuttgart gelmektedir.

Sun Express uçak bileti alanlara puan biriktirebildikleri Sun Points programı vardır. Kazanacağınız puanlar ile dilediğiniz bir tarihte, puanınıza göre, ücretsiz olarak seyahat edebilmektesiniz. Ancak baştan bilmelisiniz ki, promosyon uçak biletleri iade olunamaz; değiştirilemez.

Sunexpress, THY müşterilerini taşıyor.

Antalya’dan kalkan çoğu THY uçuşları, Sunexpress uçakları ile yapılmaktadır.

Başta da bildirdiğimiz gibi THY, şirketin yarı hissesine sahip olduğundan, müşterilerini Sun Expess’e emanet ediyor.

Yıllarca THY’de yolculuk yaptığımızı sanırken, aslında çoğu zaman Sunepress ile uçtuğumuzun farkında mıyız? Eğer Antalya, İzmir, İstanbul taraflarına THY’den bilet alacaksanız, Sun Express uçak bileti fiyatlarını da uçak bileti sorgulama motorundan incelemenizi öneririz.

Sunepress Adana ile Trabzon’a karşılıklı sefer düzenliyor.

Yıllardır, İzmir, İstanbul, Antalya üçgeninde uçan şirket, artık, Adana, Trabzon ve Erzurum arasında da karşılıklı uçuş hizmeti vermektedir.

Diyarbakır, Kars’ın yanında Sivas’a da artık Sunexpress uçak bileti alabilirsiniz.

İnsan, her ile uçuşun arttığını, rekabetin canlandığını görünce, otobüs yerine uçakla yolculuğu tercih ediyor.Keşke 81 ilimize de THY, Sunexpress, Anadolujet, Atlasajet, Onur Air ve Borajet seferler düzenlese ve karayollarında kaza oranı düşse. Ne güzel olurdu değil mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here