Ana sayfa Uçak Bileti Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

180
0

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum Milas başta olmak üzere Türkiye’de ve Paris, Roma, Barselona gibi dünyada çok farklı havaalanlarına uçan THY (Türk Hava Yollarının), ilk uçtuğu yıllarda 23 koltukla uçuş hizmeti verdiğini biliyor muydunuz?

THY, Star Alience’nin parlayan yıldızı.

Ülkemizin medarı iftarı olan THY şirketimiz, dünyanın önde gelen havayolu firmaları arasında önlerde yer bulmuştur.

THY, uçak bileti satışında ve verdiği hizmette Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olmayı başarmıştır. Türk Hava Yolları, 1933 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul Atatürk Havaalanı’ndadır. O zaman filosundaki uçak sayısı 5’tir.

A.Ş olarak kuruluşu sırasında ortakları da çok şaşırtıcı: Cumhuriyet Gazetesi A.Ş., Sabah Gazetesi ve Milliyet Gazetesi’nin sahipleridir. Uçak bileti almak isteyenlerin ilk aklına gelen dünyaca meşhur havayolu şirketi olan THY, ilk yurtdışı uçuşunu 1947’de Atina’ya yapmıştır. Günümüzde, 202 dış hat uçuşu ve 41 iç hat uçuşu olmak üzere toplam 243 adet uçuş güzergahı var ve yıllık ortalama 33 milyon yolcu taşımaktadır.

THY kampanya biletlerini kaçırmayın.

Kampanya fırsatını kaçırmamak için Türk Havayolları uçak bileti sitemiz üzerinde kampanyaları takip edebilisiniz veya yukarıdaki uçak bileti sorgulama menümüzü kullanınız.

THY, ekonomik fiyata uçak bileti satışında ve verdiği hizmette Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olmayı başarmıştır.

THY, otel rezervasyon konusunda da dünyaca meşhur rezervasyon şirketi aynı zamanda bizimde satış ortağımız olan booking ile ortak çalışmaktadır.

THY Chelsea’ya sponsor oldu.

Türk Hava Yolları, 22 Ocak 2010 tarihinde Manchster United futbol takımına sponsor olmuştu.

Dünyanın en iyi ilk iki takımından biri olan FC Barselona’nın ardından, bu sene de Chelsea’ya sponsor olan Türk Havayolları, ismini dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Firma ile 3,5 yıllığına anlaşma sağlanmıştır.

Aslında, THY’nin ülkemizde yıllarca, A Milli takımımıza ve bunun yanında Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçeye de yıllarca resmi sponsorluk yaptığını bilmeyenimiz yoktu

 

THY ucuz uçak bileti

Türk Hava Yolları, kısa adıyla THY, 1933’te kurulmuştur ve bizi dünyada temsil eden ülkemizin en önemli markalarının başında geliyor. THY ucuz uçak bileti alan müşteriler de bu sözümüze hak veriyor.

Dünyaca en ünlü havayolu şirketlerinden biri olmayı başaran THY, Özellikle de son zamanlarda yaptığı icraatlar sayesinde isminden sıkça söz ettirmekte ve gün geçtikçe daha da geniş kamu oyu tarafından bilinir hale gelmektedir.

Bu zamana kadar misyonu olan kaliteli hizmet anlayışı sayesinde, kalite denilince ilk akla gelen şirketlerden olmayı başarmıştır. Zamanımızda 243 farklı lokasyona uçuş gerçekleştiren ve çok büyük bir uçuş ağı olan şirket, artık hemen her yıl ödül almaya doymuyor. 2013 yılında Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları, kalitesine kalite katmaya devam ediyor.

Konfor denilince akla THY geliyor.

Rahat ve huzurlu bir uçuş yapmak için tek yapmanız gereken sitemizden THY uçak bileti almak olacaktır.

Müşterilerine sunduğu çeşitli olanaklar ve konfor sayesinde Türk Hava Yollarına karşı memnuniyet maksimum düzeye erişmektedir.

En uygun uçak bileti alabileceğiniz yer www.Tatilhotelleri.com sitemizdir. Sitemiden THY’nin tüm hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki uçak bileti sorgulama menümüzü kullanmak.

THY uçak bileti kampanyaları kaçmaz.

Türk Hava Yolları kampanyaları sizin için çok önemli ise faydalanmak için sitemizde yer alan “abone ol” seçeneğine e-mailinizi kaydettirirseniz, ilk kampanyalarda siz haberdar olabilirsiniz.

THY uçak bilet fiyatları hakkında bırakın biz sizin yerinize araştıralım; size düzenli olarak mail atalım. Bu sayede THY uçak bileti almak istediğinizde kapsamlı bilgiye önceden ulaşmış olursunuz.

Tatilhotelleri.com uçak bileti sorgulama modülü ile online olarak yurt içi veya yurt dışı seferleri için THY uçak biletlerinizi en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Dilerseniz uçak bileti almayı planladığınız lokasyona ait uçuş saatleri ve fiyatlar hakkında önceden bilgi sahibi olup, tatilinizi veya iş seyahatinizi ona göre planlayabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here